fotoaparáty

Vyberte si takový fotoaparát, ve kterém se bude nejlépe odrážet vaše já. Základ je vždy stejný: originální tělo fotoaparátu s 18 megapixelovým snímačem a obrazovým zpracováním fotografií v analogovém stylu s tím rozdílem, že oproti filmu budou vaše fotografie večer čekat na SD kartě až si je v klidu prohlédnete. Na výběr máte paper box, který obsahuje především fotoaparát a kryt nebo gift box, který obsahuje kromě fotoaparátu a obalu i další nápadité příslušenství. A to v krásné designové krabičce.

NEOCONT 8 15
4 235 Kč

Design, který lahodí oku svými zelenkavými tóny. Vypravte se do galerie a po cestě vytvořte sadu "streetphoto" snímků s kompaktní PaperShoot kamerou.

Kód: 10
NEOCONT 1 1
4 235 Kč

Model kamery PaperShoot, který potěší všechny kreativní duše. S tímto setem získáte tělo kamery a čistě bílý kryt, který si můžete vylepšit podle sebe. Kreativitě se meze nekladou.

Kód: 1
NEOCONT 7 14
4 235 Kč

Varianta kamery PaperShoot s jemnými květinovými vzory je připravena na každodenní dobrodružství. Připravte si baterie, SD kartu a hurá do světa.

Kód: 9
NEOCONT 3 7
4 235 Kč

Decentní varianta kamery PaperShoot připravena na každodenní dobrodružství. Připravte si baterie, SD kartu a hurá do světa.

Kód: 3
NEOCONT 4 8
4 235 Kč
Kód: 6
NEOCONT 5 11
4 235 Kč

PaperShoot ZEN je jedním z našich nejoblíbenějších designů. Hodí se jak do přírody, na párty, k vodě nebo na zachycení rodinných chvilek plných pohody.

Kód: 4
NEOCONT 6 12
4 235 Kč

PaperShoot ZEN je jedním z našich nejoblíbenějších designů. Hodí se jak do přírody, na párty, k vodě nebo na zachycení rodinných chvilek plných pohody.

Kód: 2
P1099646
5 566 Kč

Fotoaparát, který má všechny pozitivní vlastnosti klasického PaperShoot, ale jeho technokratický vzhled a balení podtrhují minimalistický PaperShoot přístup k pořizování obrázků.

Kód: 5
8 položek celkem

KATEGORIE_FOTO

Po možná až příliš dlouhé době, kdy jsme zachycování vzpomínek odbývali mobilním telefonem, nastal čas vrátit fotce tvář. Kamery PaperShoot vibrují tou samou atmosférou jako klasické „analogy“, přesto ale poskytují komfort, na který jsme si v moderní době zvykli. Konečně můžete pustit z hlavy honbu za nejvyšším rozlišením a nejlepší optikou a začít si naplno vychutnávat samotný proces fotografování a natáčení, ve kterém spočívá to opravdové kouzlo.

Zpět do obchodu