papershoot

Vítejte v obchodě s unikátními fotoaparáty PaperShoot. Kamera Paper Shoot je minimalistický fotoaparát, se kterým se můžete kreativně odvázat. PaperShoot se řídí principem "less is more" - to znamená, že vám nekomplikuje zachycování snímků komplikovaným nastavením, ale je tu proto, aby vám pořizování momentek zjednodušil. Navíc je to zařízení, které nekombinuje několik různých funkcí, ale soustředí se na jednu jedinou - fotografování. Fotoaparát nápaditě spojuje minimalistický design a nostalgii filmové fotografie s pohodlím digitální technologie, což vám umožňuje zachytit úžasné snímky z vašeho života, dovolené nebo času stráveného s rodinou. S fotoaparátem PaperShoot můžete popustit uzdu své kreativitě a prozkoumat okamžitě svět kolem sebe.

 

 VYCHYTAVKY

 

Po možná až příliš dlouhé době, kdy jsme zachycování vzpomínek odbývali mobilním telefonem, nastal čas vrátit fotce tvář. Kamery PaperShoot vibrují tou samou atmosférou jako klasické „analogy“, přesto ale poskytují komfort, na který jsme si v moderní době zvykli. Konečně můžete pustit z hlavy honbu za nejvyšším rozlišením a nejlepší optikou a začít si naplno vychutnávat samotný proces fotografování a natáčení, ve kterém spočívá to opravdové kouzlo.

 

NEOCONT-11


Zkuste si na chvíli odmyslet přítomnost plastových obalů a monotónního designu, který už několik let v řadě přináší nabídka digitálních fotoaparátů. Nebylo by fajn najít originální vzhled, který bude dokonale ladit s vaším osobním stylem? PaperShoot si libuje v různorodosti a individualitě, a tak v nabídce objevíte celou řadu zábavných i nostalgických designů, s nimiž se snadno ztotožníte. Kamera se nakonec může stát i prázdným plátnem, které čeká na to, až z něj vytvoříte své vlastní umělecké dílo.

 

NEOCONT-2


A co je na tom nejlepší? Jednoznačně cenová dostupnost, pro kterou se nebudete bát vzít kameru kamkoli, ale i jednoduchost v přípravě a použití. PaperShoot si během pár chvilek sami složíte, vložíte SD kartu, zvolte si jeden ze 4 filtrů a můžete začít. Ačkoli vypadají minimalisticky, kamery jsou technologicky pokročilé. I v případě zachycování důležitých vzpomínek totiž platí, že „less is more“.

 

P1049903-Vylepšené-NR_ZOOM_male

Zpět do obchodu